Utworzono:

31.08.2020

RELACJA Z FP JUW-e:

JUWe samodzielnym liderem po wygranej z Suszcem

W niedzielę w upalne popołudnie JUWe pokonuje drużynę Krupińskiego Suszec aż 7-1 po bramkach Cibora 3 (1 min. z karnego, 43 min. z karnego i 53 min), Augustyniaka 2 (4 min i 69 min) oraz Gąsiora 2 (15 min i 50 min).

Po wcześniejszych wpadkach w poprzednich sezonach zawodnicy JUWe wyszli zmotywowani do tego meczu. Już w pierwszej minucie na czysta pozycję wychodzi Cibor, jednak jest faulowany w polu karnym, który sam wymierza sprawiedliwość i prowadzimy 1-0. Kolejna akcja meczu i prowadzimy w 4 minucie 2-0. Po wymianie podań Gąsior zagrywa do wbiegającego w pole karne Augustyniaka i ten w sytuacji sam na sam strzela do bramki obok bramkarza. W kolejnej akcji meczu w 10 minucie musimy się bronić przed utratą bramki, na szczęście na posterunku był niezawodny Kwiatkowski, który wybija piłkę z linii bramkowej. Na szczęście w kolejnej akcji strzelamy kolejnego gola, którego autorem jest Gąsior. Bramkę zdobywa strzałem głową obok bezradnego bramkarza po dokładnym zagraniu Augustyniaka. Przy wyniku 3-0 nastąpiło rozluźnienie w grze obydwu drużyn. W ostatnich 10 minut podkręcamy tempo i stwarzamy kolejne sytuacje. Najpierw Roszak po zostaje zablokowany, Woźniak przy wyjściu do sytuacji sam na sam zostaje złapany na spalonego. W 43 minucie kopia sytuacji z 1 minuty. W polu karnym faulowany jest Cibor wychodzący na pozycje sam na sam i ponownie wykorzystuje rzut karny. Do przerwy prowadzimy 4-0. Po przerwie ponownie mocno zaczynamy. Po koronkowej akcji całego zespołu piłkę na 10 metr dostaje Augustyniak, mocno strzela, bramkarz broni lecz skutecznie dobija Gąsior. W 53 minucie piłkę na 20 metrze otrzymuje Cibor mija jednego pomocnika z Suszca i strzela z 16 metra. Piłka odbija się jeszcze od poprzeczki i wpada do bramki. W 60 minucie po rzucie rożnym piłkę z 25 metra uderza Augustyniak, piłkę zmierzająca w samo okienko bramkarz gości wybija na rzut rożny. W 69 minucie zdobywamy 7 gola. Ponownie strzelcem gola Augustyniak, który z 6 metra wieńczy akcję całego zespołu. W końcówce meczu goście po faulu Hornika mają rzut karny. Pierwszy strzał broni Kwiatkowski lecz dobitka trafia już do siatki i goście zdobywają honorowego gola. Wygrywamy mecz i zostajemy samodzielnym liderem tabeli.

Zawodnikiem meczu uznano strzelca hat-trika Andrzeja Cibora za zdobycie trzech goli oraz wywalczenie dwóch rzutów karnych. W punktacji klubowej otrzymał maksymalne 9 punktów.

Kalendarium meczu:

1' - rzut karny i gol dla JUWe. Strzelcem Cibor

4' - gol dla JUWe. Strzelcem Augustyniak

15' - gol dla JUWe. Strzelcem Gąsior

30' - zmiana w JUWe. Za Frąckowiaka wchodzi Karlik

43' - rzut karny i gol dla JUWe. Strzelcem Cibor.

Do przerwy 4-0 dla JUWe.

50' - gol dla JUWe. Strzelcem Gąsior

53' - gol dla JUWe. Strzelcem Cibor

55' - zmiana w JUWe. Za Cibora wchodzi Puto.

60' - zmiana w JUWe. Za Gąsiora wchodzi Nyga

60' - żółta kartka dla Woźniaka

61' -żółta kartka dla Karlika

69' - gol dla JUWe. Strzelcem Augustyniak

70' - zmiana w JUWe. Za Jakubczyka wchodzi Hornik

81' - zmiana w JUWe. Za Czuprynę wchodzi Wendreński

87' - rzut karny i gol dla Krupińskiego.

91' - sędzia kończy mecz

RELACJA Z FP KRUPIŃSKIEGO:

Niestety, przegraliśmy mecz w Tychach z drużyną JUWe Jaroszowice 7-1. Bramkę dla Krupińskiego zdobył Tomasz Mikołajec.