Grodno Leśnik Kobiór - Polonia Międzyrzecze

Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze
Polonia Międzyrzecze Goście

Grodno Leśnik Kobiór
LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Adrian Chrobok Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener
Edward Sitko Kierownik drużyny
Jacek Mikolasz Trener

28.09.2019

W 8 kolejce klasy A Leśnik Kobiór zremisował u siebie z Polonią Międzyrzecze 4:4(2:1). Po jednym golu strzelili Daniel Wierzbicki, Karol Jakubczyk, Rafał Białas oraz Adam Grolik.

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla Leśnika. Już po 10 minutach było 2:0 dla Kobiórzan. W 6 minucie po podaniu Rafała Białasa, drugiego gola w tym sezonie zdobył Daniel Wierzbicki. 4 minuty później, ten sam zawodnik asystował przy drugim golu dla Kobiórzan. W końcu przełamał się Karol Jakubczyk - był to pierwszy gol w tym sezonie naszego napastnika. Kiedy wydawało się, że Leśnik spokojnie pokona Polonię, nasi zawodnicy zaczęli faulować we własnym polu karnym. W 30 minucie sfaulowal nasz bramkarz, a w 51 minucie Błażej Kozyra. Obie jedenastki wykorzystał grający Trener Polonii - Jacek Mikolasz. Kiedy wydawało się, że gorzej być już nie może - okazało się, że jednak może - 57 minuta i Artur Bednorz wyprowadził gości na prowadzenie. Na szczęście 8 minut później, nasz kapitan - Rafał Białas doprowadził do wyrównania i mieliśmy 3:3. Niestety w 77 minucie goście ponownie wyszli na prowadzenie za sprawą wprowadzonego 7 minut wcześniej Jacka Rogalskiego. Kiedy wydawało się, że Międzyrzecze wywiezie komplet punktów z Kobióra, gola na 4:4 strzelił Adam Grolik. Tym samyn 18-latek uchronił Kobiórzan od czwartej porażki z rzędu.

28.09.2019.(sobota), 16:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór - Polonia Międzyrzecze 4:4(2:1)

1:0 - Daniel Wierzbicki, 6 min

2:0 - Karol Jakubczyk, 10 min

2:1 - Jacek Mikolasz, 30 min (karny)

2:2 - Jacek Mikolasz, 51 min (karny)

2:3 - Artur Bednorz, 57 min

3:3 - Rafał Białas, 65 min

3:4 - Jacek Rogalski, 77 min

4:4 - Adam Grolik, 90 min

Sędziowali: Paweł Kłyk (główny) oraz Grzegorz Plewnia i Damian Kymona (asystenci)

Leśnik: Mateusz Kubik - Maksymilian Kloc, Błażej Kozyra, Rafał Sosnowski, Karol Machalica (70.Krzysztof Jaromin) - Adam Grolik, Grzegorz Seweryn, Rafał Pasternak, Rafał Białas, Karol Jakubczyk - Daniel Wierzbicki.

Rezerwowi: Sebastian Suchan, Kacper Gniadek.

Trener: Mirosław Woźnica

Polonia: Adam Stokowy - Jacek Mikolasz, Bogdan Sitnik, Mateusz Kostka, Jakub Cholewa, Patryk Ligenza, Artur Bednorz (70.Jacek Rogalski), Krzysztof Pieczka, Tomasz Pałka (60.Przemysław Marszałek), Arkadiusz Pawlik (90.Mateusz Małysiak), Daniel Toporczyk.

Rezerwowi: Jacek Niewiadomski, Marek Duży, Marcin Goc, Daniel Krupa.

Trener: Jacek Mikolasz

Żółte kartki: Mateusz Kubik (29.faul), Daniel Wierzbicki (33.faul), Błażej Kozyra (50.faul) - Daniel Toporczyk (81.faul)