Utworzono:

15.10.2019

RELACJA Z FP JUWE:

Wracają stare grzechy!!!
JUWe przegrywa na własnym boisku ze średniakiem Krupiński Suszec 1-2 i wracają demony z poprzednich sezonów, kiedy na własnym boisku tracimy punkty i w konsekwencji awans. Jedynego gola dla JUWe zdobywa Gąsior w 22 minucie.

W poprzednich dwóch sezonach przegrywaliśmy lub remisowaliśmy na własnym boisku z drużynami z końcówki tabeli - sezon 2017/2019 przegrana z ostatnim GTS Bojszowy 1-2, sezon 2018/19 remisy z Frydkiem, Siódemką, Krupińskim, porażki ze Studzionką, Jankowicami. W końcowym rozrachunki brakowało nam punku lub 3 do awansu. W obecnym sezonie zaliczamy już drugą porażkę na własnym boisku i widocznie nie chcemy awansować w kolejnym sezonie. No cóż zobaczymy jak drużyna zareaguje w dwóch następnych meczach.

Relacja z meczu:
11' - strzał Cibor z rzutu wolnego z 25 metra minimalnie nad poprzeczką
14' - po akcji lewą stroną w pole karne wybiega Paradowska lecz nie trafia w bramkę.
19' - po rzucie rożnym piłkę na 20 metrze otrzymuje Czupryna lecz strzela obok bramki
22' - goool dla JUWe. Po rzucie wolnym z narożnika pola karnego piłkę wrzuca Hornik, bramkarz gości zderzył się z obrońcą gości, piłka mija wszystkich a najbardziej czujny Gąsior dobija z 2 metrów do bramki.
31' - po akcji prawą stroną z półprzewrotki strzela Czupryna, lecz piłkę zmierzającą w okienko cudem odbija bramkarz
33' - żółtą kartką za faul ukarany Paradowski
33' - gol dla Krupinskiego. Szybka kontra gości lewą stroną boiska, płaskie podanie na 7-8 metr i napastnik gości po ziemi strzela obok bramki Kwiatkowskiego.
40' - przepychanka na środku boiska, Nyga ukarany żółtą kartką.
45' - koniec pierwszej połowy
47' - strzał Kaczmarczyka obok słupka broni bramkarz.
50' - gol dla Suszca. Po szybkiej kontrze prawą stroną piłka podaną wzdłuż bramki i nadbiegający napastnik gości przy asyście Cibora przypadkiem piętą kieruje piłkę do bramki.
53' - zmiana, schodzi Paradowski, wchodzi Puto
56' - po wrzutce Puty na 6 metr piłka spada na głowę Gąsior który nie trafia w bramkę
61' - po rzucie rożnym przed szansą Banaś lecz również nie trafia w bramkę
65' - drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje napastnik gości i gramy z przewagą jednego zawodnika
71' - strzał Cibora w samo okienko broni bramkarz
75' - zmiana, schodzi Gąsior wchodzi Frąckowiak
76' - zmiana schodzi Nyga wchodzi Sz. Woźniak
76' - strzał Czupryny z 20 metrów bramkarz odbija na poprzeczkę i piłka wychodzi za boisko
81' - w zamieszaniu podbramkowym piłkę na 2 metrze otrzymuje Kaczmarczyk lecz strzał z półobrotu przelatuje na poprzeczką
86' - Hornik odbiera piłkę na 25 metrze mija 3 obrońców, lubuje jeszcze bramkarza, który czubkami palców dotyka piłkę, która odbija się od poprzeczki i wychodzi ponownie za bramkę
89' - z 16 metra strzela Frąckowiak lecz strzał zostaje zablokowany
90' - sędzia dolicza 4 minuty
92' - strzał Puty z 20 metra zmierzający do bramki blokują w ostatniej chwili obrońcy
95' - ostatni gwizdek sędziego i przegrywamy mecz