W wyniku zdekompletowania drużyny goście zeszli z boiska w 25 minucie.

19.09.2019

w Jaroszowicach, Iskra II gospodarzem

RELACJA Z FP JUW-e:

Szybka wygrana z Iskrą
To była bardzo szybka wygrana z rezerwami Iskry Pszczyna, ponieważ pokonaliśmy przeciwnika w 25 minut. Gospodarze grający od początku meczu w 8 osobowym składzie zgłosili 2 kontuzje w 25 minucie po stracie 4 bramki i sędzia zakończył mecz. Bramki dla JUWe zdobywali Gąsior 2 (2 i11 minuta), Cibor (22 minuta), Nyga (25 minuta).

W tym meczu wszystko odbywało się bardzo szybko. Szybko zdobyliśmy pierwszego gola bo już w 2 minucie. Po wymianie piłki i kilku podaniach w sytuacji sam na sam Gąsior po podaniu Kaczmarczyka bez problemów zdobywa pierwszego gola. Dalej gramy szybko i stwarzamy kolejne sytuacje. W 11 minucie ponownie po wymianie szybkich podać Gąsior strzela drugiego gola po dokładnym podaniu Cibora. Kolejne sytuacje, kolejne szanse lecz goście rozpaczliwie się bronią. W 22 minucie Cibor otrzymuje piłkę na lewym skrzydle, wpada w pole karne, mija zwodem obrońcę. następnie kładzie zwodem bramkarza i strzela spokojnie w krótki róg bramki. Prowadzimy już 3-0. W kolejnej akcji ponownie wymieniamy podania, Cibor mija z lewej strony obrońcę, podaje na będącego na wolej pozycji Nygi,który bez problemów zdobywa 4 gola. Po tej bramce kontuzję zgłasza dwóch zawodników Iskry i w wyni8ku zdekompletowania drużyny sędzia zakończył mecz. Tak wiec zakończenie meczu też było szybkie.

Szkoda przede wszystkim zawodników i trenera. Nie zawsze punkty są najważniejsze. Mogliśmy w tym meczu wyćwiczyć w rytmie meczowym kilka zagrań, spróbować kolejnych zawodników na innych pozycjach, niestety stało się jak się stało. Zdobywamy 3 punkty, zajmujemy 4 pozycje w tabeli ze stratą do liderów 2 punktów i walczymy dalej. Za tydzień mecz w niedzielę o godz. 16,00 zagramy z Czapla Kryry.

Zawodnikiem meczu uznano strzelca dwóch goli Adriana Gąsiora.