Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

16.11.2019

W 15, ostatniej kolejce klasy A w tej rundzie, Leśnik Kobiór przegrał w Jaroszowicach z JUW-e 4:2(3:0). Bramki dla Leśnika w drugiej połowie strzelili: Paweł Pasternak oraz Daniel Wierzbicki (z karnego). Bohaterem spotkania został Adrian Gąsior, który zdobył wszystkie cztery bramki dla JUW-e.

Leśnik rundę jesienną zakończył na 13 miejsce z 15 punktami na koncie. JUW-e w tej rundzie zdobyło 34 punkty i traci do drugiej ZET-ki dwa punkty a do lidera z Bojszów - osiem. Wiosna będzie ciekawa - ale niestety czas na 4 miesiące przerwy od rozgrywek ligowych.

14.11.2019.(sobota), 14:00 - Jaroszowice

JUW-e Jaroszowice - Leśnik Kobiór 4:2(3:0)

Sędziowali: Tomasz Kuźniarz (główny)

JUW-e: Szymon Kwiatkowski (74.Jakub Bronkowski) - Karol Paradowski, Dawid Frąckowiak, Mateusz Banaś, Andrzej Cibor, Damian Czupryna (87.Jakub Filisiak), Adrian Gąsior, Piotr Haśnik, Bartosz Hornik (46.Damian Nyga), Dawid Puto (70.Szymon Woźniak), Mateusz Roszak.

Rezerwowi: Jakub Woźniak, Damian Kryla, Rafał Wendreński.

Trener: Dawid Frąckowiak.

Leśnik: Mateusz Kubik - Krzysztof Jaromin, Rafał Sosnowski, Marcin Myszor, Bartosz Kozyra (85.Krzysztof Gruszka) - Adam Grolik (74.Błażej Kozyra), Karol Jakubczyk, Rafał Pasternak, Grzegorz Seweryn, Karol Machalica (60.Paweł Pasternak) - Daniel Wierzbicki.

Rezerwowi: Łukasz Berski, Rafał Ulman.

Trener: Mirosław Woźnica

Żółte kartki: Jakub Filisiak (33.niesp.zach.), Jakub Bronkowski (78.faul), Karol Paradowski (89.faul) - .

RELACJA Z FP JUW-e:

Gonzip show
W sobotnie popołudnie na zakończenie rundy jesiennej JUWe pokonuje Leśnika Kobiór 4-2 a wszystkie bramki dla JUWe zdobył Adrian Gąsior (22, 34, 38, 73 minuta). Po meczu koledzy z drużyny zaśpiewali Robin VanGonzip show.

Oto skrótowy przebieg meczu:

1` - w pierwszej akcji meczu Gąsior staje przed szansą lecz w sytuacji sam na sam jego strzał broni bramkarz a dobita trafia w boczną siatkę

6` - po rzucie rożnym z szesnastego metra strzela Czupryna lecz piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką

11` - rzut wolny na Hornika na wysokości pola karnego wykonuje Cibor lecz trafia w mur a dobitka mija słupek bramki

17 ` - lewą stroną szapie Cibor mija kilka zawodników lecz strzał minimalnie mija prawy słupek bramki gości

22` - gol dla JUWe. Piłkę na prawej stronie przejmuje Puto, dokładnie wrzuca w pole karne i nadbiegający Gąsior strzela głową do bramki

28` - po rzucie rożnym w sytuacji przed bramkarzem Frąckowiak i Banaś nawzajem sobie przeszkadzają i w konsekwencji szansa przepada

34`- gol dla JUWe. Podobna akcja do pierwszego gola i płaskie podanie Puty zamyka Gąsior i strzałem po ziemi pokonuje bramkarza gości po raz drugi

38` - gol dla JUWe. Po raz trzeci w tym meczu do bramki trafia Gąsior strzelając klasycznego hat-trika. W zamieszaniu podbramkowym Adrian strzela płasko przy słupku i prowadzimy 3-0.

44` - jeszcze jedna szansa Gąsiora jednak strzał minimalnie kija słupek bramki

Koniec pierwszej połowy, w trakcie której dochodzi do pierwszej zmiany

46` - Nyga wchodzi za Hornika.

55` - pierwsza stuprocentowa sytuacja gości lecz w sytuacji sam na sam broni nogami Kwiatkowski

68` - gol dla Leśnika.Po indywidualnej akcji zawodnik gości strzela z 20 metra, piłka kozłuje przed Kwiatkowskim i wpada do bramki co powoduje nerwowość w naszej drużynie

70` - zmiana w JUWe za Pytę wchodzi Szymon Woźniak

71`- po rzucie rożnym strzał z głowy broni Kwiatkowski

73` - gol dla JUWe. Po nieporozumieniu w szeregach gości Gąsior strzela głową do bramki nad bramkarzem.

74` - zmiana w JUWe. Za Kwiatkowskiego wchodzi do bramki Bronkowski

78`- żółtą kartką ukarany Bronkowski za faul w polu karnym po którym sędzia dyktuje rzut karny dla gości

80` - gol dla Leśnika. Po rzucie karnym goście strzelają 2 gola

83`- Gąsior po prostopadłej piłce mija bramkarza i lobem strzela minimalnie obok słupka

85 ` - zmiana w JUWe za Gąsiora wchodzi Wendreński

87` - po rzucie rożnym strzał Cibora odbija bramkarz a Nyga przy dobitce trafia w nogi bramkarza

88` - po szybkiej kontrze w sytuacji sam na sam Woźniak, podaje jeszcze do Frąckowiaka który zwodem kładzie obrońcę lecz strzał odbija bramkarz

89` - po rzucie rożnym strzał Woźniak leci wysoko nad poprzeczka

90 `- szybka kontra JUWe lecz w sytuacji sam na sam Nyga przegrywa pojedynek z bramkarzem gości

93 - po doliczonych 3 minutach sędzia kończy mecz.

To było bardzo ważne zwycięstwo dla całego sezonu. Przy naszej stracie punktów w tym meczu mogliśmy mieć stratę już nie do odrobienia. Stało się jak stało i obecnie tracimy tylko 2 punkty do ZET Tychy i 8 do lidera GTS. Nie są to wielkie straty i wszystko można jeszcze odrobić.

Zawodnikiem meczu uznano..... Adriana Gąsiora strzelca wszystkich czterech goli dla JUWe. Po meczu dostał przydomek Robin VanGonzip na wzór słynnego napastnika Robina Van Persiego. Gratulujemy