Czapla Kryry Gospodarze
Grodno Leśnik Kobiór Goście

Czapla Kryry
Boisko Sportowe w Kryrach (Kryry, Nierad 86)

Mirosław Białoń
Jakub Goliasz
Dariusz Gruszka

Mirosław Białoń Trener
Henryk Paszek Drugi trener
Szymon Świerkot Kierownik drużyny
Adrian Chrobok Drugi trener
Anna Dobija Trener
Mirosław Woźnica Trener

19.10.2019

W 11 kolejce klasy A Leśnik Kobiór rozgromił na wyjeździe Czaplę Kryry aż 0:4(0:3). Klasycznym hat-trickiem popisał się Karol Jakubczyk, a czwartego gola w drugiej połowie dołożył Rafał Pasternak.

Mecz rozpoczął sie znakomicie dla Kobiórzan. Mimo, że na początku byliśmy swiadkami wyrównanego spotkania (m.in. nasz bramkarz obronił sam na sam) to po 18 minutach było już 0:2. Na dobre rozkręcił się nasz najlepszy strzelec - Karol Jakubczyk, który w ciągu 4 minut zdobył oba te gole. Pierwszy padł po ładnej akcji zespołu, a drugi po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Daniela Wierzbickiego. Hat-tricka skompletował 13 minut później. Był to 7 gol w czwartym meczu z rzędu.

W drugiej połowie Leśnik strzelił jeszcze jednego gola. Jego autorem w 66 minucie był Rafał Pasternak, który wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem Czapli.

Była to pierwsza wyjazdowa wygrana Leśnika w tym sezonie i to jaka!

.

19.10.2019.(sobota), 15:00 - Kryry

Czapla Kryry - Leśnik Kobiór 0:4(0:3)

0:1 - Karol Jakubczyk, 14 min

0:2 - Karol Jakubczyk, 18 min

0:3 - Karol Jakubczyk, 31 min

0:4 - Rafał Pasternak, 66 min

Sędziowali: Łukasz Kruk (główny) oraz Sebastian Wawarzyniak i Ryszard Abram (asystenci)

Czapla: Damian Biolik - Wojciech Góra, Mateusz Czech, Krzysztof Gorzko (65.Mirosław Białoń), Michał Gołek, Patryk Kumor (60.Dariusz Gruszka), Zbigniew Kozber, Krzysztof Palarczyk, Mateusz Świerkot, Karol Samulczyk, Kamil Szweda (73.Jakub Goliasz).

Rezerwowi: -.

Trener: Mirosław Białoń.

Leśnik: Robert Hauffe - Maksymilian Kloc, Marcin Myszor, Błażej Kozyra (60.Rafał Sosnowski), Karol Machalica - Grzegorz Seweryn, Karol Jakubczyk (85.Paweł Pasternak), Rafał Pasternak, Rafał Białas, Bartosz Kozyra (77.Krzysztof Jaromin) - Daniel Wierzbicki (65.Sebastian Suchan).

Rezerwowi: Mateusz Kubik, Krzysztof Gruszka.

Trener: Mirosław Woźnica

Żółte kartki: Mirosław Białoń (73.faul) - Daniel Wierzbicki (30.niesp.zach.), Grzegorz Seweryn (64.faul), Rafał Białas (67.faul).