Grodno Leśnik Kobiór Gospodarze
Siódemka Tychy Goście

Grodno Leśnik Kobiór
LKS Leśnik Kobiór (Kobiór, Centralna 117)

Paweł Myszor niesp.zach.

Anna Dobija Kierownik drużyny
Mirosław Woźnica Trener
Damian Tauliczek Kierownik drużyny
Aleksander Lipski Trener

14.09.2019

W 6 kolejce klasy A Leśnik Kobiór przegrał u siebie z Siódemką Tychy 0:1(0:0). Mecz nie porwał kibiców - obie drużyny zagrały słabo i nic nie wskazywało na to, aby któraś z drużyn strzeliła dziś gola. Na nieszczęście Leśnika w doliczonym czasie gry zdobyli ją goście za sprawą Damiana Tauliczka. Była to pierwsza domowa porażka Leśnika od ponad roku (od 10 czerwca 2018).

Tym sposobem Siódemka przeskoczyła Kobiórzan w tabeli i Leśnik z dorobkiem 5 punktów zajmuje po 6 kolejce 13 miejsce w tabeli.

14.09.2019.(sobota), 16:30 - Kobiór

Leśnik Kobiór - Siódemka Tychy 0:1(0:0)

0:1 - Damian Tauliczek, 90+1 min

Sędziowali: Krzysztof Koziarski (główny) oraz Wiktor Urbańczyk i Szymon Naglik (asystenci) - Podokręg Bielsko-Biała

Leśnik: Mateusz Kubik - Maksymilian Kloc, Rafał Sosnowski, Adam Grolik, Karol Machalica - Kacper Gniadek, Grzegorz Seweryn, Daniel Wierzbicki, Rafał Pasternak (75.Paweł Pasternak), Patryk Maiczek (55.Marcin Myszor) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Robert Hauffe, Krzysztof Gruszka, Łukasz Berski.

Trener: Mirosław Woźnica

Siódemka: Tomasz Szkudło - Patryk Głowacki, Adam Jedynak, Kamil Golimowski, Łukasz Surlas, Dawid Śmigielski, Damian Tauliczek, Aleksander Zgóralski, Paweł Lipski, Paweł Myszor, Krzysztof Cituk.

Rezerwowi: Łukasz Chochorowski, Andrzej Sadecki, Krzysztof Kulpiński, Dariusz Kołcz, Aleksander Lipski.

Trener: Aleksander Lipski.

Żółte kartki: Kacper Gniadek (18.faul), Adam Grolik (53.faul) - Adam Jedynak (65.faul), Krzysztof Cituk (80.faul), Paweł Myszor (84.niesp.zach.)