Autor:

AC1974

Utworzono:

26.10.2015

"Świetny mecz w naszym wykonaniu. Przez cały spotkanie realizowaliśmy wszystkie założenia taktyczne. Od pierwszych minut mocno zaatakowaliśmy czego efektem były szybko strzelone bramki. Po 6 minutach prowadziliśmy już 4-0 dzięki czemu spokojnie mogliśmy prowadzić grę przez resztę spotkania. Dominowaliśmy od pierwszej do ostatniej minuty. Rywale nie były w stanie zagrozić Naszej bramce. My natomiast ani na moment nie zwalnialiśmy tempa gry. Świetnie zagrali środkowi pomocnicy, którzy mądrze rozrzucali piłki do boku. Dzięki temu na skrzydłach stwarzaliśmy przewagę liczebną, co bezpośrednio przełożyło się na bardzo dużą liczbę sytuacji strzeleckich. Wynik mógł być znacznie wyższy jednak w wielu sytuacjach zabrakło dobrego wykończenia." - Trener GieKSy - Mateusz Jurasz