4 Korony Gospodarze

Widzów:

Michał Kasztura

15.04.2015

W związku z tym, że jakiś czas nie było żadnego odzewu z naszej strony, pozwolę sobie na krótki wstęp. Zeszły sezon zakończyliśmy na przyzwoitym czwartym miejscu, w całej pierwszej lidze mieliśmy także najmniej straconych bramek. Znaleźliśmy się tym samym w gronie czterech najlepszych drużyn z dużą (dziesięciopunktową) przewagą nad kolejną ekipą. Nie ma co ukrywać, że apetyty były nieco większe, ale niestety polegliśmy w kluczowych meczach.

W sezonie zimowym wystartowaliśmy ponownie w turnieju halowym w Kończycach Wielkich, gdzie wywalczyliśmy trzecie miejsce, tym samym poprawiając ubiegłoroczny rezultat.

Meczem z FC Blaszok zainaugurowaliśmy tegoroczne rozgrywki w Goleszowskiej Lidze Szóstek. O meczu lepiej się nie rozpisywać.. Zagraliśmy zbyt pasywnie i bez wyrazu, żeby poważnie powalczyć o trzy punkty w tym spotkaniu. Jedynie ostatnie dziesięć minut w naszym wykonaniu wyglądało trochę lepiej. Niestety w momencie kiedy Maciek W. zdobywał bramkę z rzutu karnego było już 0:3 dla Blaszoka.

Ogólnie mecz bardzo na minus i zdecydowanie poniżej oczekiwań. Wiemy, że stać nas na znacznie więcej i postaramy się udowodnić to w najbliższych meczach!