Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

23.10.2021

W 12 kolejce klasy A, Leśnik Kobiór rozgromił na własnym boisku Polonią Międzyrzecze aż 7:0(3:0). Cztery gole zdobył Daniel Kuliga, dwie Karol Jakubczyk a jedną Patryk Maiczek. Przy stanie 5:0Michał Woźnica obronił rzut karny.

Mecz rozpoczął się kapitalnie dla Leśnika. Już w 4 minucie Karol Jakubczyk po asyście Rafała Białasa, wyprowadził Leśnika na prowadzenie. Leśnik co prawda kontrolował mecz, ale Polonia miała swoje okazje. Dwa razy bardzo dobrymi interwencjami popisał się bramkarz Leśnika - Michał Woźnica. Polonię dobiły dwie kolejne bramki tuż przed przerwą - najpierw w 43 minucie trafił Daniel Kuliga, a później w 45 - Patryk Maiczek. Dodatkowo, goście na początku drugiej połowy myślami byli jeszcze w szatni i 5 minut po przerwie było już 5:0 - gol w48 minucie Daniela Kuligi oraz w 50 minucie Karola Jakubczyka. 5 minut później sędzia po przepychankach w polu karnym podyktował jedenastkę dla gości, którą obronił nasz dobrze dysponowany bramkarz. Później Leśnik przejął inicjatywę i swojego trzeciego i czwartego gola zdobył dziś Daniel Kuliga, który rozkręcił się na dobre. Wynik końcowy - 7:0, to najniższy wymiar kary.

Brawo dla Leśnika, który w końcu się odblokował i zaliczył trzecią wygraną z rzędu (w tym drugą z rzędu z czystym kontem). Dziś strzeliśmy siedem goli, gdzie w ostatnim, kapitalnym sezonie, najwięcej w ciągu meczu potrafiliśmy zdobyć ich 6.

23.10.2021.(sobota), 13:30 - Kobiór, Centralna 117

Leśnik Kobiór - Polonia Międzyrzecze 7:0(3:0)

7:0 - Daniel Kuliga, 87 min

Sędziowali: Jakub Borkowski(główny) oraz Marek Modrzik i Marcin Kościelniak(asystenci)

Leśnik: Michał Woźnica (77.Karol Karwacki) - Adam Grolik, Radomir Kowalski, Aleksander Skrobol (65.Rafał Sosnowski), Błażej Kozyra - Rafał Białas, Dawid Jakubczyk, Karol Jakubczyk, Adrian Chrobok (71.Karol Machalica), Daniel Kuliga - Patryk Maiczek (85.Paweł Maiczek).

Rezerwowi: Mateusz Kyrcz.

Trener: Mirosław Woźnica.

Polonia: Mateusz Lewandowski - Marek Duży, Marek Walkiewicz, Jakub Cholewa, Patryk Ligenza, Adrian Kasieńczar, Michał Włoch, Krzysztof Pieczka, Oleksandr Miklosh (65.Dariusz Stalmach), Arkadiusz Pawlik (72.Paweł Sroka), Kamil Kowalski.

Rezerwowi: Łukasz Deda.

Trener: Artur Burski.

Żółte kartki: Radomir Kowalski (55.faul), Michał Woźnica (65.niesp.zach.), Karol Machalica (85.faul) - Adrian Kasieńczar (40.faul)

W 55 minucie zawodnik Polonii Międzyrzecze nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Woźnica obronił).