Polonia Międzyrzecze Gospodarze

18.08.2019

RELACJA Z FP CZAPLI:

Polonia Międzyrzecze 0:1 Czapla Kryry

W pierwszym meczu sezonu 2019/20 zdobywamy cenne 3 pkt, które plasują nas na 7 lokacie w tabeli tuż za LKS Studzionka.
Chłopaki na boisku zostawili serducho i wszystkie swoje siły, aby wynik dowieźć do ostatniego gwizdka sędziego. Sytuacji do zdobycia bramki było mnóstwo, lecz tylko jedną udało się wykorzystać Krzysztofowi Gorzko, bo w 62' pięknym technicznym strzałem z rzutu wolnego umieścił piłkę w siatce rywala. Kilka minut później mógł podwyższyć na 2:0 również z rzutu wolnego, ale bramkarz przeniósł piłkę nad poprzeczką.
Choć był to mecz z przeciwnikiem z niższej półki zawodnicy Czapli przeprowadzili kilka bardzo składnych akcji, na które z przyjemnością było patrzeć.
Kolejnym rywalem, z jakim się zmierzymy jest zespół ZET Tychy, który w swoim pierwszym meczu zdeklasował MKS Iskra II Pszczyna, aż 11:0

Skład:
Biolik - Gołek,Czech,Gorzko.M, Samulczyk Krzysztof - Białoń(Szweda),Gorzko.K(Ksiądz),Kozber,Góra.W(Goliasz) - Samulczyk Karol(Szostok),Świerkot