Czapla Kryry Gospodarze
OKS ZET Tychy Goście

Czapla Kryry
Boisko Sportowe w Kryrach (Kryry, Nierad 86)
Widzów:

18.08.2019

RELACJA Z FP CZAPLI:

Czapla Kryry 1:4 ZET Tychy

Niestety przegrywamy swój drugi mecz z drużyną z Tych. Pierwsza bramka padła już w pierwszych minutach meczu z rzutu karnego nie pomylił się Rafał Ptak. Drugą bramkę straciliśmy po przedostaniu się zawodnika zetki prawą stroną boiska i strzale obok naszego bramkarza. Kolejny gol padł po ładnej wystawie na 16 metr i celnym strzale gości. Strzelając czwartego gola zawodnik gości poradził sobie w polu karnym z Krzysztofem Samulczykiem i oddał strzał obok Tośka, interweniować próbował Michał Góra, no ale nie udało się. Honorowe trafienie dla naszych zaliczył Łukasz Góra, znajdując się z futbolówką w polu karnym i lekką podcinką nad bramkarzem umieścił ją w siatce.

Po dwóch kolejkach mamy 3 pkt i zajmujemy 8 lokatę, tuż za LKS Studzionka, która również przegrała mecz z JUWE 4:1.
Kolejny mecz rozegramy z Iskra II Pszczyna

Panowie głowy do góry i gramy dalej !!!

Skład:
Biolik-Gołek(Szostok),Czech,Gorzko.M(Góra.M),Samulczyk Krzysztof-Góra.W,Góra.Ł,Gorzko.K,Ksiądz(Kumor.P),Samulczyk Karol(Białoń)-Świerkot(Szweda)

RELACJA Z FP ZET-ki:

Zetka znów zwycięska tym razem wyższość musiała uznać Czapla Kryry która uległa nam 4-1(3-0) Ptak x2 Krupiński i Patola. Kaliber44