LKS Woszczyce Gospodarze

ul. Klubowa , Suszec
Widzów:

11.08.2019

RELACJA Z FP LKS WOSZCZYCE:

Nie zimny, a lodowaty prysznic...1:6 z GTS Bojszowy. Za tydzień szansa na rehabilitację w starciu z Leśnikiem Kobiór. Jedyna bramke dla Naszego zespolu zdobyl Daniel Kaszok z rzutu karnego.

Niestety we wczorajszym meczu bardzo groźnej kontuzji kręgosłupa doznał nasz bramkarz Bartek Śmieszek. Wszyscy trzymamy kciuki za szybki powrot do zdrowia.
BART TRZYMAJ SIĘ!!

RELACJA ZE STRONY WOSZCZYC:

A Klasa: 10.08.2019r. godzina 17:00 LKS Woszczyce - GTS Bojszowy 1 : 6 ( 0 : 2 )

Skład:
Śmieszek Bartłomiej ('30 Stawowski Kamil ) - Sieniawski Adam ('46 Tkocz Robert ), Kukułka Dawid, Śmietana Szymon ( '46 Miguła Arkadiusz ), Piszczek Dominik ( '63 Małecki Rafał ) - Pietrzok Tomasz, Kaszok Daniel, Zawartka Jakub ('63 Rezner Adrian ), Biela Dawid - Rawicki Mateusz, Kancelista Dawid ('71 Olszewski Sebastian )

Rezerwowi:
Stawowski Kamil, Miguła Arkadiusz, Małecki Rafał, Olszewski Sebastian, Tkocz Robert, Rezner Adrian

Bramka:
1 : 6 - 84 minuta Kaszok Daniel (rzut karny)

Żółte kartki:
6 minuta - Sieniawski Adam (faul)
20 minuta - Śmieszek Bartłomiej (niesportowe zachowanie)
90 minuta - Miguła Arkadiusz (niesportowe zachowanie)

Nieobecni:
Kapusta Adam, Piórek Łukasz, Gajda Krzysztof, Pitlok Karol, Krzyżowski Mateusz, Pardo Nicole, Stręk Piotr, Owczorz Piotr

Widzów:

Czas gry
99 minut ( 52 + 47 )

Rzeczywisty czas gry:
42,37 ( 22,27 + 20,10 )

Krótki opis trenera:
1 kolejka zawsze jest wielką niewiadomą ale to co wydarzyło się w sobotę przerosło nawet najgorsze oczekiwania. Już przed meczem wypada nam Adam Kapusta. W 4 minucie trafiamy w poprzeczkę a od 15 zaczyna się koszmar. Podczas wyjścia do piłki faulowany jest nasz bramkarz, który jak się później okazało doznał uszkodzenia kręgosłupa i czeka go dłuższa pauza. Moment dekoncentracji wykorzystują rywale i strzelają 2 szybkie bramki. W przerwie próbujemy coś pozmieniać ale to ewidentnie nie jest nasz dzień. Tracimy kolejne kuriozalne bramki a odpowiadamy tylko jedna. Rozpoczęcie jak w koszmarze ale teraz może już być tylko lepiej. Okazja do rehabilitacji w najbliższą niedzielę. W składzie na pewno nastąpi kilka zmian więc mam nadzieję że z Kobiórem zagramy na przyzwoitym poziomie.

Statystyki:

LKS WOSZCZYCE

GTS BOJSZOWY

Strz. celne

Posiadanie

Strz. niecelne

Strz. Z dystansu

Faule

Rzuty z autu

Rzuty rożne

Spalone

Dośrodkowania

Inter. bramkarzy

Żółte kartki

Czerwone kartki

Piątki

Ciekawostki:
Rawicki Mateusz, Biela Dawid - debiut w seniorach LKS Woszczyce
Śmieszek Bartłomiej - poważna kontuzja kręgosłupa w 30 minucie.
Kaszok Daniel - pierwsza bramka w oficjalnym meczu LKS Woszczyce

RELACJA Z FP GTS-u:

6:1

Takim wynikiem zakończyło się pierwsze spotkanie zespołu GTS Bojszowy z LKS Woszczyce bramki zdobyli:
Pavlo Savalenko
Mateusz Wróbel 2x
Wojciech Laby
Mateusz Dudek
Wojciech Myszor

Do zespołu GTSu dołączyło 2 zawodników z rocznego wypożyczenia w Podbeskidziu Bielsko Biała wrócił Nikodem Honc oraz znany jako trener grup młodzieżowych Artur Deda.