Autor:

Kamil Giel

Utworzono:

10.08.2019

W meczu 1 kolejki klasy A Leśnik Kobiór zremisował u siebie z Polonią II Łaziska Górne 1:1(0:1). Po bardzo niemrawej pierwszej połowie Kobiórzanie przegrywali 0:1 po golu Bartosza Szojdy w 16 minucie. Druga połowa była zdecydowanie lepsza od pierwszej. W 72 minucie po faulu na nowym zawodniku - Grzegorzu Sewerynie został podyktowany rzut karny dla Leśnika. Wykorzystał go kapitan Leśnika - Rafał Białas. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie. Kobiórzanie tylko albo aż zremisowali w pierwszym meczu klasy A po 3 latach. Czekamy na kolejny mecz i kolejne emocje w klasie A z udziałem kobiórskiej drużyny!

10.08.2019.(sobota), 17:00 - Kobiór

Leśnik Kobiór - Polonia II Łaziska Górne 1:1(0:1)

0:1 - Bartosz Szojda, 16 min

1:1 - Rafał Białas, 72 min (karny)

Sędziowali: Krzysztof Koziarski (główny) oraz Marek Stroński i Szymon Kochański (asystenci)

Leśnik: Robert Hauffe - Maksymilian Kloc, Błażej Kozyra, Marcin Myszor (45.Adrian Chrobok), Karol Machalica - Adam Grolik, Grzegorz Seweryn, Rafał Białas, Daniel Wierzbicki, Patryk Maiczek (80.Krzysztof Jaromin) - Karol Jakubczyk.

Rezerwowi: Mateusz Kubik, Krzysztof Gruszka, Sebastian Suchan, Kacper Gniadek.

Trener: Mirosław Woźnica

Polonia II: Robert Franke - Daniel Leżok (66.Sebastian Zachar), Pedenko Vladyslav, Mateusz Ormanin (78.Przemysław Brożyna), Szymon Mazur, Piotr Botor, Szymon Słupik, Tomasz Brzozowski (46.Mateusz Smerczek), Łukasz Tebinka (66.Bartosz Brun), Grzegorz Hanus, Bartosz Szojda (46.Daniel Wieczorek).

Rezerwowi: Sebastian Hendel.

Trener: Sebastian Hendel.

Żółte kartki: Grzegorz Seweryn (78.faul) - Szymon Słupik (59.faul), Sebastian Zachar (71.faul).

RELACJA Z FP POLONII ŁAZISKA GÓRNE:

Inauguracja sezonu drugiej Polonii w A-klasie na remis.

Dziś popołudniu w rozgrywkach A-klasy zadebiutowały rezerwy Polonii Łaziska. Podopieczni Sebastiana Hendla na otwarcie sezonu 2019/2020 zremisowali na wyjeździe z Leśnikiem Kobiór 1:1, a pierwszego gola dla łaziszczan w rundzie jesiennej strzelił Bartosz Szojda w 25 minucie spotkania.