OKS JUWe Tychy Jaroszowice Gospodarze
2 karne 3
LKS Brzeźce Goście

OKS JUWe (Tychy, Sportowa 6)
Widzów:

Marek Białas
Radosław Wojciechowski

05.08.2019

Relacja z FP LKS-u Brzeźce:

Jechali na sparing a zrobili AWANS!

Drużyna seniorów LKS Brzeźce rozegrała wczoraj swoje pierwsze spotkanie pucharowe po dziewięciu latach! Graliśmy na bardzo ciężkim terenie jakim jest obiekt JUWE Jaroszowice (3 miejsce w A klasie w poprzednich rozgrywkach). LKS zagrał w bardzo eksperymentalnym składzie a na ławce rezerwowych byli tylko wracający po kontuzji Białas Marek oraz Radosław Wojciechowski, nasz nowy bramkarz, który ze względu na sytuację kadrową zagrał w polu!
Mecz rozpoczął się pod dyktando gospodarzy, którzy strzelili bramkę po ładnej akcji, po chwili do sytuacji zaczynali dochodzić nasi zawodnicy i po ładnym podaniu naszego nowego zawodnika Szymona Folek (poprzednio Czapla Kryry) do Patryka Śleziona, który na szybkości zgubił obrońcę gości, minął bramkarza i wpakował piłkę do bramki obok wracającego stopera JUWE, 1-1 i mecz zaczyna się od nowa! Mijają minuty, w drugiej połowie około 60 minuty na boisku pojawił się grający trener gospodarzy Dawid Frąckowiak (były zawodnik Nadwiślana Góra w II lidze) ale niestety i jemu nie udało pokonać dobrze grającego Tomka Stebla! Druga połowa meczu trochę się zaostrzyła ale to zawodnicy z Brzeźc mogli zakończyć to spotkanie w 90 minutach, swoich 100% sytuacji nie wykorzystali Śleziona oraz grający tego dnia z kontuzją Wojdyła! Po ostatnim gwizdku sędziego wiadome było że o awansie decydować będą rzuty karne, które jak się okazało lepiej wykonywali przyjezdni!

JUWE Jaroszowice 1-1 LKS Brzeźce

1-0
1-1

Rzuty karne 2-3, w drużynie LKS Brzeźce pomylił się nasz nowy kapitan Gołeczka Paweł (nic się nie stało Goły!) A strzelać jako piąty zawodnik nie musiał już Wojdyła Daniel ponieważ zawodnicy JUWE Jaroszowice raz trafili w słupek a dwukrotnie bronił Stebel Tomek!!!

Gratulacje dla całej drużyny oraz trenera Damiana Odrobińskiego!

Skład:
Stebel Tomek, Moroń Piotr, Puda Michał, Gołek Marcin, Folek Szymon, Gołeczka Paweł, Mańka Rysiek, Pudełko Kamil, Furczyk Rafał, Wojdyła Daniel, Śleziona Patryk oraz Wojciechowski Radek i Białas Marek

Zawodnicy, których tego dnia zabrakło :

Gołka Maciek, Kuźnik Grzegorz, Spychała Andrzej, Stawowy Aleksander, Czwiorok Daniel, Hamerla Dawid oraz Klepek Irek!

Widać że zawodnicy, którzy wczoraj zagrali dali trenerowi jasny sygnał, że to im należy się miejsce w podstawowej jedenastce!
Do ligowego meczu z Stal Chełm zostało 6 dni, na ten mecz już serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!!!