Podsumowanie sparingu (#6)

KS Międzyrzecze (6-2) LKS Błyskawica Drogomyśl

Niedzielny sparing z czwarto-ligowcem wyszedł po myśli zawodników z Międzyrzecza. Po dobrym widowisku jakie mogliśmy obejrzeć tego dnia na boisku w Ustroniu przechodzimy do podsumowania, o które poprosiliśmy "powracającego" do kadry napastnika, oraz strzelca dwóch bramek - Wojciecha Małyjurek!

~WM:

"Była to próba generalna dla naszej drużyny przed inauguracją ligi. Uważam, że zdaliśmy egzamin na -5 Okazałe zwycięstwo pokazuje, że nasz model gry funkcjonuje bardzo dobrze. Ważną kwestią w tym meczu sparingowym była kontrola nad boiskowymi wydarzeniami a także duża liczba kreowanych sytuacji. Podchodzimy z pokorą do kolejnych tygodni, gdzie regularnie w meczach mistrzowskich chcemy zdobywać 3 punkty".

Warto podkreślić, że po raz kolejny w pierwszej drużynie swoją szansę dostał kolejny zawodnik juniorów młodszych - Robert Kuśmierczyk, który zanotował asystę przy bramce na 6-2 obsługując podaniem Marka Sobika!

Skład KS-u:

Góra - Paleta, Smalcerz, zawodnik testowany, Michałek, Stanisławski K., Kuder, Bieńko, Sobik, Sikora, Małyjurek

oraz Giźlar, Wajdzik, Kuśmierczyk, Basiura, Rucki