Podsumowanie sparingu (#5)

KS Międzyrzecze (11-3) KS Stadion Śląski Chorzów

Wygrany sparing "last minute" podsumowuje dla nas Krzysztof Stanisławski:

~KS:

"Wtorkowy ponadprogramowy sparing był dla nas okazją do zaprezentowania się na tle wybieganej młodzieży reprezentującej Stadion Śląski. Początek meczu był trudny, bowiem każdy z nas ma w nogach wyczerpujące treningi, jakie są znakiem charakterystycznym tego okresu przygotowawczego. Po trudnych początkach stopniowo przejmowaliśmy inicjatywę, aby w drugiej połowie całkowicie zdominować przeciwnika. Finalny wynik 11:3 jest tego najlepszym dowodem. Cieszą strzelone bramki i cieszy znakomita dyspozycja Mieczysława Sikory, legendy piłki nożnej. Martwią stracone bramki, ponieważ padały po naszych błędach. Zaliczyliśmy jednak wartościową jednostkę treningową i szykujemy się już na następny sparing z drużyną Błyskawicy Drogomyśl, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 13:00".

Skład KS-u:

Góra - Michałek, testowany zawodnik, Smalcerz, Paleta, Stanisławski, Kuder, Bieńko, Sobik, Sikora, Czernek oraz Sroka, testowany zawodnik, Ogrocki, Rucki