Podsumowanie sparingu (#2)

W drugim sparingu w trakcie trwających przygotowań nieznacznie ulegliśmy drużynie z Puńcowa. O komentarz pomeczowy poprosiliśmy strzelca jedynej bramki w tym meczu dla KS-u - Sebastiana Bieńko.

~SB:

"Zmagaliśmy się z trudnym przeciwnikiem, który już raz nas upokorzył. Nie mogliśmy dopuścić do takiego samego spotkania, dlatego musieliśmy wyjść bardzo skoncentrowani i zdeterminowani od samego początku. Mieliśmy kilka dogodnych sytuacji w meczu, które pozwoliły by nam wyjść na prowadzenie ale zabrakło troszkę szczęścia. Mimo przegranego meczu, nie poddajemy się i ruszamy dalej."

Tempo Puńców, to drużyna która aspiruje w swojej Lidze Okręgowej o awans, zajmując po jesiennej rundzie rozgrywek fotel lidera. Nie ma co ukrywać, spotkały się w tym meczu dwie równorzędne ekipy, które stworzyły ciekawe widowisko.

"Wiedzieliśmy z kim zagramy i jaką siłą dysponuje nasz przeciwnik. Mimo to chcieliśmy zagrać odważnie, bez przesadnego respektu, z czym puńcowianie mieli momentami problem. Jestem jednak zadowolony z postawy zawodników. Jesteśmy po ciężkich treningach i widać było po nich, że odczuwali te trudy ostatnich dni" -podsumowuje trener KS-u Arkadiusz Rucki (dla SportoweBeskidy.pl)

W sparingu zagrali:

Góra - Michałek, testowany zawodnik, Smalcerz, Paleta, Sikora, K. Stanisławski, Kuder, Bieńko, Sobik, Czernek oraz Wajdzik, Sroka, Wojciechowski, Bebek