Podsumowanie sparingu (#1)

Wygraną wynikiem 3-2 zakończył się pierwszy test-mecz drużyny KS-u w zimowych przygotowaniach do rundy rewanżowej.

"Przede wszystkim chodziło nam o to, aby ten sparing wybiegać. Była to nasza pierwsza jednostka sparingowa i byliśmy zmobilizowani, żeby pokazać się z dobrej strony. Zawsze jest jednak fajnie pokonać rywala z wyższej półki, który zaprezentował się bardzo solidnie" - odpowiada po meczu Arkadiusz Rucki, który zdobył w tym sparingu jedną z bramek.

Pozostałe dwa trafienia dla drużyny z Międzyrzecza zanotował popularny "Pilchu" który podsumowuje mecz z Orłem:

"Mecz z Łękawicą to przede wszystkim dobrze przepracowana jednostka treningowa. Wygrany sparing na początku przygotowań do rundy rewanżowej to świetna motywacja do jeszcze cięższej pracy, by w połowie marca być gotowym w 100%. Na szczęście obyło się bez większych urazów a i pokonanie drużyny IV ligowej bardzo cieszy i pokazuje że nasza drużyna wciąż jest bardzo mocna."

W pierwszym sparingu w 2023 roku pojawił się na boisku jeden "testowany zawodnik" który pokazał się z bardzo dobrej strony, notując asystę przy drugiej z bramek.

Skład:

Góra - Michałek, testowany zawodnik, Smalcerz, Paleta, Bieńko, Czernek, Kuder, Sobik, Ogrocki, Pilch oraz Sroka, K.Stanisławski, Szewczyk, Rucki, Bebek, Sapuła

ARTYKUŁ SportoweBeskidy.pl