Podsumowanie 28. kolejki "okręgówki"

Za nami 28. seria gier "okręgówki". Jak się okazało, była to kolejka rozstrzygająca kwestię mistrzostwa w naszej lidze. Wygrana rezerw Rekordu w Bronowie oraz potknięcie naszej drużyny spowodowało, że na dwie kolejki przed końcem sezonu podopieczni Dariusza Ruckiego mogą świętować awans do IV ligi. Z tego miejsca pragniemy serdecznie pogratulować drużynie rezerw Rekordu tego wspaniałego osiągnięcia! Oczywiście osobiste gratulacje usłyszycie jeszcze pewnie osobiście od naszych zawodników w meczu 30. kolejki na który już teraz Was serdecznie zapraszamy! Tak więc my jako beniaminek, walczyć będziemy o utrzymanie drugiego - historycznego miejsca w okręgówce!

Zerknijcie na wszystkie rozstrzygnięcia z 28. kolejki:

GTS Bojszowy 0:5 BKS Stal Bielsko-Biała
GLKS Sferanet Wilkowice 2:1 GKS Czarni Jaworze
KS Rotuz Bronów 1:4 BTS Rekord II Bielsko-Biała
KS Międzyrzecze 2:3 LKS II Goczałkowice-Zdrój
OKS JUWe Jaroszowice 1:4 LKS Pasjonat Dankowice
LKS Łąka 0:3 MKS Iskra Pszczyna
OKS ZET Tychy 0:0 LKS Wisła Wielka
LKS Bestwina -:-* LKS Studzienice

* - drużyna LKS Studzienice nie stawiła się na spotkanie. Mecz zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść LKS Bestwina (oczekujemy na oficjalny komunikat podokręgu).

Aktualna tabela: