#PO_MECZU - (9. kolejka - LO)

LKS Łąka   1:5   KS Międzyrzecze

(1:1)

Powracamy do sobotnich zmagań zza Jeziora Goczałkowickiego gdzie podejmowaliśmy drużynę LKS-u Łąka. Zmagania w ramach 9. kolejki podsumował dla nas strzelec, otwierającej i zamykającej wynik, bramek - Jakub Pilch!

~JP:

"Do tego meczu podeszliśmy podwójnie zmotywowani po ostatniej porażce. Mecz nie zaczął się po naszej myśli bo pomimo wyraźnej przewagi znów jako pierwsi tracimy bramkę. Na szczęście jeszcze przed przerwą doprowadziliśmy do remisu. Kilka męskich słów oraz podpowiedzi w szatni i w drugiej połowie pokazaliśmy naszą siłę aplikując rywalom jeszcze 4 gole. Cieszą 3 punkty oraz to że drużyna dobrze zareagowała na zeszłotygodniowe niepowodzenie. Kolejny ciężki mecz w sobotę i już skupiamy się tylko na nim."