#PO_MECZU - (1. kolejka - LO)

Wracamy do gorących wydarzeń minionego weekendu wraz z komentarzem Konrada Kudera!

~K.K:

"Premierowe, a zarazem historyczne spotkanie w Okręgówce przyszło nam rozegrać z drużyną Pasjonata Dankowice. Było to bardzo duże wydarzenie dla całej społeczności związanej z klubem. Tym bardziej cieszy to, że to spotkanie udało się nam zwyciężyć, ponieważ celem było udanie rozpocząć ten sezon. Mimo, że to rywale mieli pierwsza świetną okazję do zdobycia bramki, to jednak już w 4 minucie udało nam się objąć prowadzenie, co wlało w naszą grę więcej spokoju. Niedługo później "Ogro" podwyższył na 2:0, a nie brakowało w międzyczasie okazji, by zdobyć w pierwszej części kolejne gole. Wychodząc po przerwie mieliśmy świadomość, że 2:0 to tylko pozornie bezpieczny wynik, więc jak najszybciej chcieliśmy strzelić kolejną bramkę i to się udało. Duże słowa uznania dla całej drużyny, bo uważam, że jak na debiut zaprezentowaliśmy się całkiem przyzwoicie. Cieszy zwycięstwo, cieszy zero z tyłu. Oczywiście są rzeczy do poprawy i będziemy na pewno ciężko nad nimi pracować w treningach, jednak już nie możemy się doczekać kolejnych spotkań, w których będziemy grali tylko i wyłącznie o zwycięstwa".